Serbian Eagles Racing Team GPRO
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zahvala od rukija

2 posters

Ići dole

Zahvala od rukija Empty Zahvala od rukija

Počalji  vigilante Pet Maj 20, 2011 10:01 pm

Postovani clanovi i kreatori ovog foruma,zelio bih da Vam se zahvalim sto sam uz Vasu pomoc osvojio prve bodove u svojoj prvoj sezoni u 5-6 trka koje sam odvezao (4 mjesto).
Nekome ko blage veze nema ovaj forum je vise nego prirucnik i sve ove analize trka,podesavanja bolida kao i potrosnja goriva su vise nego korisne za mene a vjerujem i sve druge koji su clanovi ovog foruma.
Nadam se da cu i ja uskoro biti upoziciji da nekom na neki nacin pomognem sa svojim iskustvom kao sto ste vi meni.Nadam se da necete odustajati od ovog foruma i da cete ga razvijati jos vise a i ja s Vama.

vigilante

Broj poruka : 7
Datum upisa : 11.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Zahvala od rukija Empty pozdrav novim clanovima

Počalji  mile Sub Jul 02, 2011 9:32 am

Neko vreme smo, a zbog obaveza, bili odsutni s foruma, drago nam je da smo svojim skromnim iskustvom i zapazanjima pripomogli da krenete ovu igricu s uspehom. Obicno prvi neuspesi rezultiraju gubljenjem morala i odustajanjem od GPRO.
Vase podatke-iskustva prikupljajte i belezite-ostavljajte ovde, kako bi svi to analizirali i koristili.

pozdrav i uspesnu sezonu Vam zelim
Mile
mile
mile

Broj poruka : 34
Datum upisa : 26.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu